X
تبلیغات
دانلود مرورگر فیلتر شکن Tor Browser Bundle
از کدام سرویس فیلتر شکن رضایت بیشتری دارید؟!


دانلود فیلتر**شکن Tor Browser Bundle


مرورگر تور (Tor Browser Bundle) هم مانند Ultra Surf و Freegate یکی از معروفترین و قدرتمند ترین برنامه ها در زمینه فیلترشکن می باشد که شما را قادر به گشت و گذار آزاد و رایگان از اینترنت میکند.


آموزش:

پس از دانلود و خارج کردن برنامه از حالت فشرده در مسیر مربوطه فایل Start Tor Browser.exe را اجرا کنید و منتظر بمانید تا برنامه به سرور متصل شود، پس از برقراری ارتباط با سرور پنجره مرورگر جدیدی باز میشود که شما با وارد کردن سایت فیلتر شده مانند: Facebook-Twitter و... در آدرس بار مرورگر میتوانید از فیلتر عبور کرده و از اینترنت آزاد و بدون محدودیت بهره ببرید..


موفق باشید :: موضوعات مرتبط : فیلتر شکن, Tor Browser,
:: برچسب ها : فیلتر**شکن تور,فیلتر**شکن جدید تور,فیلتر**شکن جدید,فیلتر**شکن 2012,فیلتر**شکن 2011,فیلتر**شکن قوی,فیلتر**شکن پرسرعت,فیلتر**شکن خوب,فیلتر**شکن ویندوز,دانلود فیلتر**شکن تور,دانلود,فیلتر**شکن,فیلتر**شکن Tor Browser,ورژن جدید تور,فیلتر**شکن رایگان,فیلتر**شکن مجانی,فیلتر**شکن مفتی,فیلتر**شکن هدیه,فیلتر**شکن اعضا,فیلتر**شکن فیسبوک,فیلتر**شکن توییتر,فیلتر**شکن Facebook,فیلتر**شکن Twitter,فیلتر**شکن برای فیسبوک,فیلتر**شکن قدرتمند,دانلود ورژن جدید تور,دانلود ورژن جدید Tor,فیلتر**شکن Tor Browser Boundle,دانلود تور ورژن,آموزش استفاده,آموزش تور,آموزش Tor,آموزش Tor Browser,
ن : Purity
ت : پنجشنبه ۶ مهر ۱۳۹۱
ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :