X
تبلیغات
استفاده آزاد از شبکه‌های اجتماعی Facebook و Twitter توسط HootSuite
از کدام سرویس فیلتر شکن رضایت بیشتری دارید؟!


استفاده آزاد از شبکه‌های اجتماعی Facebook و Twitter توسط HootSuite

-هوت‌سویت برنامه‌ای است که به‌عنوان نرم‌افزار نمونه برای مدیریت شبکه‌های اجتماعی برگزیده شده است. این برنامه از طریق رابط کاربری مخصوص به فیس‌بوک و توییتر متصل می‌شود و امکان عبور از سد فیلترینگ را به کاربر ایرانی می‌دهد.

-هوت‌سویت (HootSuite) نرم‌افزاری پیشرفته برای مدیریت اکانت‌های کاربران در شبکه‌های اجتماعی و خرده‌رسانه‌ها است. این نرم‌افزار در هفته جاری توسط وب‌سایت Mashable که از معتبرترین رسانه‌های آنلاین در حوزه فن‌آوری اطلاعات است، به‌عنوان بهترین نرم‌افزار مدیریتشبکه‌های اجتماعی در سال ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ برگزیده شد.

-هوت‌سویت قابلیت‌های کم‌‌نظیری دارد، اما برخی از قابلیت‌های آن برای کاربران کشورهایی مانند ایران که چتر گسترده فیلترینگ، همه شبکه‌های جهان‌گیر اجتماعی و خرده‌رسانه‌های مشهور جهان را در بر گرفته، واقعا بی‌نظیر است.

کاربران ایرانی می‌توانند با نصب این برنامه که به صورت نرم‌افزار، اپلیکیشن و افزونه‌های مختلف ارائه می‌شود، از سد فیلترینگ اینترنت بگذرند، چون این برنامه با رابط کاربری خاص خود با فیس‌بوک وتوییتر ارتباط برقرار می‌کند، به همین خاطر فیلترینگ فیس‌بوک و توییتر تاثیری روی آن ندارد.


برای دریافتش ابتدا از آدرس زیر وارد بخش ثبت نام Hootsuite شوید:

https://hootsuite.com/signup?planId=1


و در صفحه بعدی فرم ساده ثبت نامش را پر کنید . سپس وارد پنل خود میشوید که میتوانید در این قسمت تا ۵ شبکه اجتماعی خود را اضافه کنید:

http://hootsuite.com/dashboard


همچنین در این صفحه میتوانید اپلیکیشن این سرویس را برای تبلت و یا موبایل خود از اینجا دریافت و نصب کنید:

https://hootsuite.com/mobile

کافی است پس از نصب و در مرحله معرفی اکانت‌های خود به هوت‌سویت از پراکسی، فیلترشکن یا وی‌*پی‌*ان استفاده کنید و پس از آن بدون هرگونه برنامه جانبی برای دور زدن فیلترینگ‌، در شبکه‌های مختلف اجتماعی به گشت‌وگذار بپردازید.

موفق باشید Purity

برای مشاهده کامل به ادامه مطلب بروید...:: برچسب ها : سرویس فیلتر**شکن,فیلتر**شکن Hootsuite,آموزش Hootsuite,Hootsuite چیست؟,دانلود Hootsuite,فیلتر**شکن رایگان,فیلتر**شکن پرسرعت,فیلتر**شکن قوی,فیلتر**شکن 2012,فیلتر**شکن 2011,فیلتر**شکن مجانی,فیلتر**شکن سایت,فیلتر**شکن سریع,فیلتر**شکن معروف,فیلتر**شکن هوت سوئیت,هوت سوئیت آموزش,هوت سوئیت دانلود,فیلتر**شکن ویندوز,فیلتر**شکن تبلت,فیلتر**شکن آندروید,فیلتر**شکن برای تبلت,فیلتر**شکن برای آندروید,سرویس هوت سسوئیت,سرویس Hootsuite,استفاده از فیس بوک,استفاده آزاد از فیسبوک,فیس بوک,فیلتر شکن فیسبوک,فیلتر شکن توییتر,توییتر,اصتفاده آزاد از توییتر,استفاده از فیسبوک بدون فیلتر**شکن,Purity,
ن : Purity
ت : پنجشنبه ۶ مهر ۱۳۹۱
ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :